Warsztat Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Osobom Dorosłym z Zespołem Aspergera oraz Zaburzeniami Pokrewnymi "AS"

W środę 16.10.2013r. w godzinach 10.00 - 14.00 w sali nr 6 Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Grażyńskiego 53) odbędzie się warsztat prowadzony przez Monikę Kłeczek - Prezes Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Osobom Dorosłym z Zespołem Aspergera oraz Zaburzeniami Pokrewnymi "AS". Warsztat poruszać będzie tematykę Zespołu Aspergera oraz zasad savior -vivre wobec osób nim dotkniętych.

Osoby zainteresowane udziałem w warsztacie prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: promocja.wiecjestem@us.edu.pl

A już 17.10 Pani Monika Kłeczek będzie gościem specjalnym pokazu filmu "Adam", odbywającego się w kinie Kosmos Centrum Sztuki Filmowej (o godz. 18.00). - Serdecznie Państwa zapraszamy!

Warsztat oraz pokaz filmowy odbędą się w ramach kampanii "Co nas spina?" organizowanej przez Śląską Kawiarnię Naukową oraz Uniwersytet Śląski.