Wiadomości Katedry Teorii Sztuki i Dydaktyki Artystycznej

Egzamin z historii sztuki - gry

Egzamin z historii sztuki dla pozostałych studentów kierunku projektowanie gier odbędzie się we środę 5 lutego o godzinie 10. Wpisy do indeksów po egzaminie (proszę zabrać indeksy). dr A. Giełdoń

Egzamin z historii sztuki - gry

egzaminy poprawkowe z historii sztuki - dr A. Giełdoń

Egzaminy poprawkowe z historii sztuki (dr A. Giełdoń - Paszek) odbędą się po feriach, w drugim tygodniu nowego semestru (wtorek lub środa). Szczegóły  (dzień, godzina, sala ) po ustaleniach z zainteresowanymi  studentami zostaną podane na stronie Instytutu.

wyniki kolokwium z historii sztuki III EA

Wpisy do indeksów - ŚRODA  29 STYCZNIA OD GODZ. 16.30 - 17  SALA 104

lub we środę 5 lutego od  godz. 10- 11.

wyniki kolokwiów zaliczeniowych i egzaminacyjnych - dr A. Giełdoń - Paszek

Wyniki kolokwiów I mgr G i III G zamieszczone są w załączonych plikach. II rok EA i G - wyniki przesłane zostaną na adres mailowy roku. Wpisy do indeksów, sprawy do wyjaśnienia, itp. - wtorek 28 stycznia od godziny 12 - 16 (proszę przynieść zebrane indeksy do sali 104).

wyniki kolokwiów zaliczeniowych i egzaminacyjnych - dr A. Giełdoń - Paszek

Nowa książka prof. Anny Kowalczyk-Klus "Krystalizacja koncepcji instrumentarium rozróżniania: szkice, poszukiwania, zapisy, notatki, stany"

Książka, którą trzymają Państwo w rękach, jest unikalnym dokumentem prezentującym program kształcenia najstarszej z form komunikacji wizualnej – rysunku.

Profesor Kowalczyk-Klus, bazując na wieloletniej praktyce artysty grafika i pedagoga, składa w Państwa ręce cząstkę bogactwa swojej wiedzy, kreatywności i doświadczenia.

zagadnienia do kolokwium z historii sztuki