Wystawa D'13* na Wydziale Prawa i Administracji

Prezentacja wystawy „D ’13* [Dyplomy: projektowanie graficzne)” na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach potrwa do 14 lutego. WPiA UŚ jest kolejnym miejscem, po rektoracie Uniwersytetu Śląskiego, w którym zaplanowano cykl prezentacji wystawy „D ’13”. Na ekspozycję składają się wybrane prace dyplomowe z zakresu projektowania graficznego zrealizowane w ubiegłym roku w pracowniach dyplomowych Katedry Projektowania Graficznego (Instytut Sztuki w Cieszynie, Wydział Artystyczny Uniwersytetu Śląskiego). Dyplomy licencjackie i magisterskie zostały zrealizowane pod kierunkiem: dr. Stefana Lechwara, dr. hab. Sebastiana Kubicy, dr. hab. Łukasza Klisia i dr. Tomasza Kipki. Prezentowane na ekspozycji prace obejmują tematy: projektowanie książki i ilustracja, projektowanie krojów pisma, aplikacja mobilna, identyfikacja wizualna, plakat ekologiczny i reklamowy, branding opakowań, rysunek satyryczny. Absolwentki cieszyńskiego Instytutu Sztuki – autorki prezentowanych prac to: Marta Czuban, Karolina Gilewicz, Beata Grzeganek, Weronika Grzywa, Katarzyna Hańczak, Paulina Kosma, Aleksandra Kuźmicka, Patrycja Sicińska, Sara Siudziak, Martyna Sobolewska, Magdalena Strączyńska, Alicja Werner, Marta Wierzbowska, Karolina Wilk, Agnieszka Woźniak i Sylwia Zwolska.

D ’13* [Dyplomy: projektowanie graficzne): Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, Katowice, ul. Bankowa 11B, zakończenie ekspozycji: 14 lutego 2014.

Galeria: