Finisaż wystawy D ’13* [Dyplomy: projektowanie graficzne)

Instytut Sztuki Wydziału Artystycznego UŚ, Zakład Projektowania Graficznego i CINiBA – Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka w Katowicach zapraszają na finisaż wystawy D ’13* [Dyplomy: projektowanie graficzne).

Ekspozycja prezentuje prace dyplomowe szesnastu ubiegłorocznych absolwentek Instytutu Sztuki Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie: Marty Czuban, Karoliny Gilewicz, Beaty Grzeganek, Weroniki Grzywy, Katarzyny Hańczak, Pauliny Kosmy, Aleksandry Kuźmickiej, Patrycji Sicińskiej, Sary Siudziak, Martyny Sobolewskiej, Magdaleny Strączyńskiej, Alicji Werner, Marty Wierzbowskiej, Karoliny Wilk, Agnieszki Woźniak i Sylwii Zwolskiej.
Dyplomy licencjackie i magisterskie zostały zrealizowane pod kierunkiem: dr. Stefana Lechwara, dr. hab. Sebastiana Kubicy, dr. hab. Łukasza Klisia i dr. Tomasza Kipki.
Prezentowane na ekspozycji prace obejmują: projektowanie książki i ilustracja, projektowanie krojów pisma, aplikacja mobilna, identyfikacja wizualna, plakat ekologiczny i reklamowy, branding opakowań, rysunek satyryczny.
Kurator wystawy: Tomasz Kipka

CINiBA – Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akadmicka, Bankowa 11A, Katowice, 3 marca (poniedziałek), godz. 17.00.