Wiadomości Katedry Interdyscyplinarnej Kreacji Artystycznej

Studenci Instytutu Sztuki na Intel Extreme Masters w Katowicach

Od 14 do 16 marca 2014 r. w katowickim Spodku odbędzie się finał ósmej edycji Intel® Extreme Masters. Jest to międzynarodowa impreza skupiająca fanów gier komputerowych. Wcześniejsze etapy odbywały się w Szanghaju, Nowym Jorku, Singapurze, Sao Paulo oraz Kolonii.

Rysunki Marka Głowackiego w Galerii Ateneum

14 lutego o godz. 18.00 w katowickiej Galerii Ateneum przy ul. 3 Maja 25 odbędzie się wernisaż wystawy Marek Głowacki. Rysunek”.

Wystawa "Równoległość struktur"

W dniach 02-27 kwietnia w Galeri Domu Narodowego w Cieszynie, Rynek 2, odbędzie się wystawa Katarzyny Kroczek-Wasińskiej oraz Anny Stawiarskiej pt.  "Równoległość struktur". Zapraszamy na wernisaż wystawy, który będzie miał miejsce 2 kwietnia o godz.16.00.

Wystawa plakatu Kaji Renkas - zaproszenie na finisaż

W dniach 02-27 lutego w Galeri Domu Narodowego w Cieszynie, Rynek 2, odbywa si wystawa dr Kaji Renkas.

Zapraszamy na finisaż wystawy, który odbędzie się 27 lutego o godz.16.00.

Zaproszenie na wernisaż wystawy "Pole widzenia"

Instytut Sztuki Uniwersytetu Śląskiego we współpracy z Wydziałem Artystycznym Uniwerstytetu w Ostrawie zaprasza na wernisaż wystawy "Pole widzenia - synergia sztuki i nauki", który odbędzie się 26.10.2011 o godz. 17.00 w Galerii Sztuk Plastycznych przy ul. Mongolskiej 2 w Ostrawie.

FOTOFESTIWAL ŁÓDŹ 2011

Pracownia Fotografii zaprasza na wyjazd do Łodzi na Fotofestiwal w dniu 09 maja 2011 (poniedziałek).

Wyjazd o godzinie 7:00 z Cieszyna.

Info: www.fotofestiwal.com

Game Day 2011

Sosnowiec 15-16.04.2011

Zaproszenie na wernisaż wystawy Hanny Grzonki

Zapraszenie na wernisaż wystawy Hanny Grzonki "Włóczęga, turysta, spacerowicz, gracz",
który odbędzie się 17.02.2011 o godzinie 18:00
w "Galerii Na Starówce"  przy ul. Kościuszki 3 w Żorach.